מתיחת פנים בחוטים נספגים

אחד הטיפולים הוותיקים ברפואה הכירורגית הפלסטית הוא ניתוח מתיחת הפנים, בניתוח קלאסי למתיחת פנים מסירים חלקי עור עודפים ובכך משיגים מראה יותר מתוח לעור הפנים. אבל, ניתוח מתיחת פנים הוא פעולה כירורגית לא טריוויאלית, זמן ההחלמה ממנו ארוך יחסית וכמו בכל הליך כירורגי קיים סיכוי שהניתוח יסתבך, לכן הרבה מאוד נשים לא סבורות כי ראוי להסתכן בשל סיבה אסתטית. בנוסף, מדובר בהליך יקר מאוד ויש אלטרנטיבות כלכליות .

קיימות בשוק מספר אלטרנטיבות להליך הכירורגי, הוותיקה שבהן זו שיטת מתיחת הפנים בעזרת חוטי אפטוס. חוטי אפטוס הם חוטים דקיקים מחומר מיוחד שבהמשך ייספג בעור ולא יותיר עקבות. את החוטים מחדירים באמצעות מחט מיוחדת לשכבה הפנימית של העור, מותחים ומקבעים. ההליך מתבצע בהרדמה מקומית ונמשך כמה דקות בהתאם לכמות החוטים שנקבעו למתווה הטיפול.

יש נשים רבות שעבורן שיטת הטיפול עם חוטים נחשבת לחודרנית מדי. בשבילן פיתחו בשנים האחרונות את תפיסת פיסול הפנים עם מזו-חוטים שמהווה תחליף מעולה למתיחת פנים עם חוטים ארוכים מסולסלים וכו'. מיד בהמשך תוכלו לקרוא כיצד מבצעים מתיחת פנים עם חוטים (הזרקת מזו חוטים או שימוש בחוטים שעשויים מפולידיאוקסנון), למי זה מתאים, באיזה אזורים מזריקים ו/או משתמשים בחוטים ועוד.

החל מהיום עוברים מתיחת פנים עם חוטים לפיסול הפנים רק במרפאת "GYA AESTHETIC", ונהנים מכל היתרונות. הזרקת מזו חוטים בטוחה עם שימוש בחוטים מאושרים על ידי משרד הבריאות ועל ידי רופאים מובילים עם ידע וניסיון רב.

הזרקת חוטים לפיסול הפנים – מתיחת פנים עם חוטים – ASUFIL

היופי והנוחות בטיפול מתיחת פנים עם חוטים, הוא להשתמש בטכניקות של הזרקה ומילוי בנקודות שונות בפנים (ניתן לבצע גם טיפולים בגוף כדי לקבל תוצאה הוליסטית שבמקרים רבים יכולה להוות תחליף מלא למתיחת פנים כירורגית.

בשונה מטיפולי הזרקה ממוקדים, מתיחת פנים עם חוטים מצריכה מיומנות גבוהה מאוד מצד הרופא המטפל כיוון שההליך כולל גם החלקה והעלמת קמטים באמצעות הזרקות דיספורט, וגם מילוי ועיצוב מחדש באמצעות חומצה היאלורונית – הכול בפעולה מתוזמרת שמיועדת להפוך את כל מראה הפנים לרענן וצעיר בשנים רבות ללא כל התערבות כירורגית. הטיפול עורך כשעה ואינו מצריך התאוששות מצד המטופלת.

החיסרון היחיד של השיטה נובע מכך שהשפעת הרעלן והחומצה ההיאלורונית פגה לאחר כמה חודשים ואם רוצים לשמור על המראה צריך להגיע ולבצע טיפול תחזוקה אחת לחצי שנה עד שנה.

העידן הנוכחי אינו מפסיק להפתיע אותנו וכאן מגיע טיפול חדש ביותר בעולם האנטי אייג’ינג. הטיפול פורץ דרך ומאפשר למתוח את העור לקבלת מראה זוהר ורענן. הטיפול קצרצר והחזרה לשגרה מיידית. לקום מהמיטה מבוגרים ולהיכנס לישון צעירים ויפים, ממש ככה.

הליך טיפול הרמת פנים עם חוטים

הליך הרמת פנים עם חוטים נועד על מנת לעכב את הזדקנות העור. בתחילת ההליך מסמנים את האזור הרצוי ולאחר מכן מחדירים את החוט מתחת לעור בדרמיס ליצירת מבנה תומך ברקמות הרכות של הפנים. בשלב הבא מבצעים מתיחה של החוט. באמצעות החדרת החוטים לפנים ומעבר לאפקט המתיחה שנוצר כתוצאה ממתיחת החוט, עצם הפציעה המבוקרת בעור כתוצאה מהחדרת החוט מעודדים היווצרות של חומצה היאלורונית טבעית, קולגן ואלסטין. התוצאות לרוב מיידיות כאשר בתום תקופה של 7 חודשים, החוטים נמסים והרקמות מתחדשות.

חשוב לדעת

משך הטיפול – כשעה

כמה טיפולים? – לרוב מפגש בודד

כאבים- בקושי מרגישים

תוצאות- בין 8 חודשים לשנתיים

חוטי אסופיל ASSUFIL

מרפאת "GYA AESTHETIC" הנה מרפאת הדגל של חוטי אסופיל בישראל .

מגוון חוטי Assufil  מיוצרים מחומרים הנספגים  לחלוטין בעור.

החוטים מורכבים מפולידיוקסנון  (PDO) , חומר עמיד במיוחד  מול התקפות אנזימים, המעורר וממריץ  את העור  בצורה מיטבית והומוגנית.

תהליך הייצור המיוחד מבטיח גמישות רבה ועוצמת מתיחה (12 LBS).

הודות לתהליך ייצור מיוחד, המתאים את הטמפרטורה והלחץ, מופחתת מידת הנקבוביות והגבישיות של חומר הפולימר מבלי לשנות את מידת האלסטיות והאינטגרציה העורית.

בדרך זו לחוטי Assufil עמידות וצפיפות רבה יותר, המאפשרת לתפרי החוט להתמוסס רק כעבור 6-8 חודשים עבור חוטים חלקים המעניקים אפקט מיצוק. או 8-10 חודשים  עבור חוטים ספירליים עם קוגים, המעניקים בנוסף אפקט מתיחה.

חשוב לציין כי בעקבות ייצור הקולגן בתהליך, התוצאות נמשכות לפרק זמן ממושך אף יותר, מפרק הזמן שלוקח לתפרי החוטים להתמוסס.

מגוון חוטים זה מיוצר באיטליה באמצעות מכשור מתקדם , בעל ייחודיות טכנולוגית המוגנת בפטנט.

תהליך הייצור עובר בדיקה כפולה :

  • אנלוגי – באמצעות ציוד מכויל.
  • ידני – באמצעות כוח אדם מוסמך ברמה הגבוהה ביותר.

לחוטי  Assufil  יש אישור FDA  למחט, לחוט וכן, לשילוב בניהם.

הטיפול המתקדם ביותר לשיפור מראה העור והעלמת הקמטים

הטיפול בחוטי אסופיל מפחית את סימני הזדקנות העור בפנים בצוואר ובאזורים נוספים בגוף. חוטי אסופיל מסייעים בהשגת מראה צעיר ורענן , הטיפול מאפשר שיפור ניכר במראה העור ורעננותו ללא ניתוח . היתרון הגדול של אסופיל הוא חזרה מהירה מאוד לשגרה. השילוב של טיפול באמצעות חוטים נספגים אסופיל עם טיפולים נוספים כגון הזרקות חומצה הילאורונית בוטוליניום טוקסין , טיפולי לייזר ופילינג מסייע לשפר משמעותית את המראה ומרקם העור.

  • הרופא המטפל בחוטים נדרש לעבור הכשרה והיכרות מקצועית עם שרירי הפנים ורקמות החיבור .
  • ידע וניסיון בטכניקות הטיפול יובילו לתוצאות הטובות ביותר.
  • הטיפול אינו דורש הרדמה או אשפוז.
  • חוטי אסופיל הינם החוטים היחידים בישראל המאושרים שימוש על ידי ה FDA.ות הטיפול עם חוטי 

שאלות ותשובות נפוצות אודות מתיחת פנים עם חוטים

ישנם אנשים שהיו רוצים לשנות את הצורה של הפנים. אולי הם לא מרוצים או מסתובבים בתחושה שהם יכולים להראות טוב יותר. מתיחת פנים עם חוטים הוא טיפול קלאסי למי שמעוניין לטפל בסימני הזקנה. יכול להתאים לגילאי 30 ומעלה. באמצעות המתיחה ניתן לשנות את עיצוב קו הלחי ולהדגיש את קווי הפנים.

מזו חוטים אלו חוטים העשויים מחומר הנקרא פולידיאקסון. החוטים הללו די נפוצים בניתוחים. מדובר בחומר סטרילי, בטוח, שאינו גורם לאלרגיה או זיהום. החוט נספג ונעלם מהגוף ללא שום סיבוך.

התוצאה לאחר מתיחת פנים בחוטים נמסים או חוטי מזו נשמרת בדרך כלל לתקופה של 10 – 8 חודשים לאחריה החוט נספג באופן מלא. ישנים אזורים שהתוצאות אף מחזיקות שנה עד שנתיים. רצוי לחזור על הטיפול כדי לשמור על ההרמה.

מתיחת פנים בחוטים מאושרת על ידי משרד הבריאות הישראלי ובלא פחות מ- 90 מדינות ברחבי העולם ולכן אין כל מניעה חוקית לעבור את ההליך.

הסיכונים במתיחת פנים בחוטים מעטים. עלולים להופיע שטפי דם קלים שיחלפו תוך פרק זמן קצר. זיהומים כתוצאה מהחדרת החוטים (סיכוי נדיר מאוד) שלעיתים יצריך ניקוז. זיהום כאמור הוא סיבוך נדיר אשר עלול גם לגרום להופעת צלקות ברקמות העור.

ייחודו של ההליך מתיחת פנים בחוטים באה ליידי ביטוי במספר אופנים בהם היעדר הצורך בהרדמה מלאה, אין התערבות כירורגית, חיתוכים ותפירה וזאת בניגוד לניתוח המסורתי. החוט עשוי מפולידיאוקסנון שהוא חומר lead fine lift המצוי בשימוש שנים רבות כחוט תפירה רפואי נספג .ישנם מחקרים רבים על בטיחותו של המפולידיאוקסנון והתאמתו לרקמה חיה.

במזו חוטים ניתן לטפל באזור הלחיים (לצורך הדגשת עצמות לחיים), באיזור הצוואר והפנים (לצורך מתיחת צוואר נפול), באזור הגבות (הרמת גבות בחוטים), באזור קו הלסת לטיפול בקמטי עישון מעל השפה העליונה וגם להרמת האף.