חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית פילורגה

מי מאיתנו לא מכיר את הרגע הזה שקמים בבוקר, מסתכלים על פנינו המשתקפים במראה ופתאום מגלים ״חברים״ חדשים – הקמטים. כן, סימני הזמן שמספרים את כל מה שעבר עלינו. חלקנו מקבל אותם באהבה ואילו אחרים מרגישים את הצורך להילחם בהם ולעכב אותם עוד קצת.

טבעי שנרצה לשמר את נעורינו. המראה הצעיר והרענן שאליו התרגלנו. כאן באה לעזרתנו הרפואה האסתטית על שלל פתרונותיה – חומרי המילוי, שעוזרים לעור שלנו להישאר חלק ונקי מקמטים.

למען האמת, את הטיפול המונע לקמטים יש להתחיל כבר בגיל 30. נכון שבגיל הזה לרובנו לא יהיו עדיין קמטים נראים לעין, אבל בערך בגיל זה, העור מתחיל לאבד מגמישותו. פגעי הסביבה, כמו החשיפה המרובה לשמש ולזיהום האוויר גם מתחילים לתת אותותיהם וליצור תהליכים, שבסופם מחכים לנו הקמטים.

נשאלת השאלה כיצד נלחמים בקמטים? למי שלא רוצה לאבד את מראה הפנים הצעיר, כיום הרפואה האסתטית מציעה שלל פתרונות. לחלק העליון של הפנים הדיספורט הוא פתרון מצוין ולשליש התחתון – חומצה היאלורונית כאשר אחד מחומרי המילוי הבולטים השייכים לחומצה הוא פילורגה (כיום פילמד) אותו נסקור בהרחבה בהמשך המאמר.

החל מהיום עוברים טיפולי עיצוב עצמות לחיים, מילוי קמטים, עיבוי שפתיים ופיסול אף. רק ב "GYA AESTHETIC" ונהנים מכל היתרונות. הזרקת פילורגה (כיום פילמד) החומר האיכותי והבטוח בעולם ע״י רופאים מובילים. מרפאת "GYA AESTHETIC" הנה מרפאת הדגל פילורגה מדיקל בישראל.

מהי חומצה היאלורונית?

בניגוד לדיספורט, שהוא רעלן סינתטי, חומצה היאלורונית היא חומר שמיוצר בגופנו. תפקידו לשמר את לחות ונפח העור, וככל שאנו מתבגרים הולך ומתמעט ריכוזו, וכך העור מאבד מגמישותו ונפחו. אלא שהחומצה ההיאלורונית הטבעית שהגוף מייצר, בעלת אורך חיים די קצר והיא נוטה להתפרק בתוך ימים ספורים.

עד שנות ה-90, השימוש העיקרי בחומצה היאלורונית היה דווקא בתעשיית המזון. באופן הדרגתי, זלג השימוש לתחום הרפואה, כאשר בהתחלה שימשה בעיקר לטיפול בבעיות מפרקים (שהרי מדובר במרכיב חשוב בסחוס המפרקי), ניתוחי עיניים וטיפול בפצעים ורק בחצי השני של שנות ה-90 של המאה הקודמת, החלה הרפואה האסתטית לנסות ולעשות שימוש יעיל בחומצה ההיאלורונית ולגייס את תכונותיה לשיפור מראה הפנים. ואכן, כיום החומצה ההיאלורונית הפכה לאחד הטיפולים הפופולריים והיעילים בתחום הרפואה האסתטית בעיקר לטיפול בקמטים ומילוי נפחים ולצורך עיבוי שפתיים, פיסול אף וכמובן לעיצוב עצמות לחיים.

בתחילת הדרך, יוצרה חומצה היאלורונית מכרבולות של תרנגולים (מקור עשיר ביותר שהנפיק כמויות נכבדות), אך היות והיה מדובר בחלבון זר מן החי, מטופלים רבים פיתחו נוגדנים ואלרגנים לחומצה היאלורונית זו. החל משנות ה-2000 מיוצרת חומצה היאלורונית סינתטית בתנאי מעבדה, בה מנקים את החומצה מחלבונים בקטריאליים, מה שמוריד את את הסיכויים לתגובות אלרגיות, ואכן כיום היא נחשבת לבטוחה ביותר. יחד עם זאת, קיימים סוגים רבים של חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית, כאשר השוני ביניהם הוא בעיקר בריכוז ובאיכות שלה.

ישנן מספר  רב של חברות המייצרות חומרי מילוי מבוססי חומצה היאלורונית, כאשר אחת הבולטות והמומלצת שבהן היא פילורגה (כיום פילמד) FILLMED BY FILORGA.

על פילורגה

"במשך למעלה מ 40 שנה Laboratories Filorga עומדת בקדמת הטכנולוגיה ונותנת פתרונות חדשניים במלחמה על הזדקנות העור.

FILLME BY FILORGA היא אחת מהספקיות המובילות בעולם בתחום האנטי אייג'ינג  והיא מובילה בחדשנות בתחום הרפואי והן בתחום הקוסמטי ומאפשרת פתרונות לצרכן הסופי.

מעבדת Filorga היא הגדולה בצרפת ובין חמשת המעבדות הגדולות והחדשניות בעולם.

החל משנת 2018 פיל מד (בעבר פילורגה מדיקל ) הנו שם המותג המייצג את קו החומרים לרופאים .

מדעני החברה היו הראשונים שהצליחו להאריך את משך זמן הפעילות של חומר המילוי פילורגה למספר חודשים עד שנה בחלק מהמקרים, כל זאת על ידי ייצובה של המולקולה באופן ששמר על ריכוזה. טכנולוגיה זו מוגנת בפטנט ייחודי שנבדק ואושר על ידי רשות מנהל התרופות והמזון האמריקני – ה FDA.

בתחום הרפואי (FILLMED (FILORGA MEDICAL מתגאה בכך שהיא מספקת פתרונות נוגדי – הזדקנות לא כירורגיים, הכוללים חומרי מילוי – מזרקים של חומצה הילרונית, זריקות polyrevitalizing NCTF ® – מזותרפיה ופילינגים.

Laboratoires FILORGA השיקו בשנת 2007 את X-HA3 , חומצה היאלורונית הראשונה שמטפלת בשלושה מישורים ולפיכך ניתן להשתמש בה לטיפולים באינדיקציות שונות – קמטים עמוקים, בינוניים ומילוי / עיצוב שפתיים.

בשנת 2010, הורחב קו המוצרים של הסדרה ונוספו X-HA Volume לטיפול בקמטים עמוקים והשבת נפח ו MHA18 ,חומצה היאלורונית לא מוצלבת לטיפול בקמטוטים, החדרת לחות ורענון העור.

בשנת 2014 פילורגה יצרה וחנכה את FILORGA MANUFACTURING, יחידת ייצור מותאמת אישית שאפשרה את השקת הסדרה החדשה של חומרי המילוי: ART FILLER ®.

יחידת הייצור , שרק שבע יחידות כאילו קיימות בעולם, מבטיחה תנאי ייצור אופטימליים מבחינת בטיחות רפואית ואיכות מוצר.

מוצרי פילורגה הם ברמה עולמית גבוהה, שמפותחים על ידי ועדת מומחים בעלי שם עולמי (רופאים, רוקחים, ביולוגים, קוסמטיקאים). מוצרי הרפואה האסתטית נמכרים כיום בלמעלה משישים ארצות ברחבי העולם.

אנו יודעים כי התוצאות הטובות ביותר תלויות/נמדדות בנהלים יעילים(פרוטוקולים מפורטים) בכדי לשייך את המוצרים הנכונים עם טכניקות הנכונות-זה אחד מאבני היסוד של החברה.

 

®NCTF – שורשי ההצלחה

קומפלקס חומרים פעילים להזרקת מזותרפיה הפועל לשיקום והצערת העור. הקומפלקס נחשב כבר שנים לפורץ דרך ומוביל את תחום המזותרפיה הרפואית, והוא משמש במבחנים השוואתיים של מוצרי מזותרפיה שונים.

הקומפלקס מצוי גם בקו המוצרים MEDI-COSMETIQUE.

 

®NCTF מוביל כיום, ללא עוררין, את התחום בטיפולי התחדשות העור.

קו המוצרים של פילורגה יצר סטנדרטים חדשים בתחום המזותרפיה בעולם .

הפרוטוקולים של ®NCTF מצוטטים באופן קבוע במאמרים רפואיים ופרסומים מקצועיים אחרים ברחבי העולם.

תרכובת ייחודית זו כוללת למעלה מ-50 חומרים פעילים היוצרים מחדש מערכת אקולוגית סלולרית/תאית אידיאלית המאיצה את התחדשות העור ושיפור המרקם:

+ 147% Increase in fibroblast stimulation

+ 256% Increase in collagen stimulation

+ 90% Reduction in free radicals

עם מכירות של למעלה מ 3 מיליון בקבוקים, ®NCTF מוביל בשימוש בטיפולי מזותרפיה ברחבי העולם; התרכובת מצוטטת במספר רב של מחקרים רפואיים והוא נדון בהרחבה בכנסים רפואיים.

מרפאת GYA AESTHETIC הנה מרפאת הדגל פילורגה מדיקל בישראל.